Logická olympiáda

Logická olympiáda

Soutěž pořádanou Mensou České republiky, kde nerozhodují naučené znalosti, ale řeší se úlohy, které vyžadují samostatný a kreativní přístup, letos řešilo 35 žáků naší školy. Celkový počet přihlášených účastníků v letošním školním roce překonal stotisícovou hranici! Do základního kola soutěže bylo přihlášeno – 101 296 žáků z 3986 škol. Naši žáci soutěžili v kategorii C, což jsou žáci 1.- 4. ročníků SŠ. V této kategorii bylo přihlášeno celkem 17 956 řešitelů z celé ČR. Na 3. místě se v rámci naší školy umístil Tomáš Bartonec ze 3.L, na 2. místě skončil Adam Frank ze 4.C a nejlepším řešitelem logických úloh byla Zuzana Tamfalová z 1.A, která dopadla lépe než 89 % všech řešitelů. Ani tento výsledek však bohužel nestačil na postup do krajského kola. Přesto všem výhercům gratulujeme a přejeme, ať Vám to i nadále myslí!

%d bloggers like this: