DOMOV MLÁDEŽE

Odloučené pracoviště MSŠZe a přírodovědné, Opava, příspěvková organizace, Slámova 3/5,
746 01 Opava,
mob.: 733 595 528,
e-mail: domov.mladeze (zavináč) zemedelka-opava.cz

O nás

Informace o Domově mládeže

Domov mládeže je ubytovací zařízení poskytující ubytování a stravování žákům MSŠZe a přírodovědné, Opava a všem žákům středních a vyšších odborných škol. Náš domov mládeže je umístěn na okraji města v klidné, vilové části Opavy, poblíž nemocnice, autobusových a trolejbusových zastávek, hypermarketu, do centra města není daleko a je v dosahu všech středních škol.

Kapacita domova mládeže je 84 ubytovaných. Domov mládeže je rozdělen na dívčí a chlapeckou část, kde je celkem 32 pokojů 1 – 3  lůžkových se sociálním zařízením v každém patře budovy. Je vybaven pro ubytování i využívání volného času (kulečník, stolní tenis, čítárna, studovna, kuchyňka, televizní místnost, internet, kopírovací stroj atd.) a vytváří přirozené zázemí pro potřeby ubytovaných. Kuchyňka domova mládeže je vybavena vařičem, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a lednicí. Provoz domova mládeže je zajištěn od neděle 16 hodin do pátku 15 hodin.

Společenské, kulturní a sportovní vyžití zajišťuje učebna vybavená kulečníkem, stolním fotbalem, tělocvična vybavená pro stolní tenis, internetová pracovna, dvě televizní místnosti s DVD přehrávačem, místnost s kopírovacím strojem pro žáky. Dvě tělocvičny školy, velká pro míčové hry jako fotbal, basketbal, volejbal, nohejbal, florbal, tenis a malá s horolezeckou stěnou. Také rozsáhlý park školy slouží žákům ke sportu a relaxaci. V zahradě domova mládeže je možné posedět s kamarády s možností grilování. V rámci školy funguje velké množství kroužků, kde se mohou zapojit i ubytovaní žáci. Škola má vlastní jezdecký oddíl. Připojení na internet je možné ve všech prostorách domova mládeže, taktéž je umožněno kopírování studijních materiálů pro žáky přímo v domově mládeže.

Služby pro žáky

Ceník

Cena ubytování je 1200 Kč měsíčně.
Cena celodenní stravy je 130 (snídaně, svačina, oběd, večeře) a 90 polopenze (snídaně, svačina, večeře). V případě realizace druhých večeří se cena navyšuje o 12 Kč.
Ubytování a stravu je možné uhradit hotově nebo bezhotovostní platbou na účet číslo 19-674060237/0100 u KB v Opavě nejpozději do desátého dne v měsíci. Stravování žáků je zajištěno ve vlastní školní kuchyni s jídelnou, která je součástí naší školy.

Dokumenty

Fotogalerie