Školní výlet do Prahy (25.-26. 5. 2026) jsme si všichni užili. Cesta vlakem byla plná zábavy, hudby a povídání.
První den jsme navštívili akvárium Mořský svět, kde jsme viděli mnoho zajímavých živočichů a dozvěděli se spoustu nových informací. Poté jsme se prošli Prahou a zamířili na Vyšehrad.
Zašli jsme se podívat i na vyšehradský hřbitov, kde je pochováno mnoho slavných osobností.
Druhý den jsme navštívili Botanickou zahradu v Troji, kde nás nejvíce zaujal tropický skleník Fata Morgana s exotickými rostlinami, motýly a akváriem.
Po skončení programu jsme se vydali na vlak domů. Výlet byl plný dobré nálady, smíchu a nezapomenutelných okamžiků.
Všichni jsme si výlet moc užili. Za třídu 2.Za Amálie Šturzová.



