Florbalisté zemědělky vyhráli

Florbal_stredoskolky

Po covidových letech bez sportu se opět rozjela středoškolská soutěž, tentokrát ve florbale. Náš tým se utkal ve skupině postupně se SŠ hotelovou (6:0), Mendelovým gymnáziem (2:2) a Slezským gymnáziem (0:1), což mu stačilo k postupu do semifinále proti Obchodní akademii, kterou po obratu porazil 4:3. Ve finále proti nám nastoupil celek SOU stavebního, který jsme opět po obratu v závěru dokázali přetlačit poměrem 3:2 a velmi nečekaně jsme turnaj ovládli…Náš tým po celou dobu turnaje dodržoval nastavenou taktiku a díky disciplinovanému výkonu a obětavé TÝMOVÉ hře nechal za sebou favorizované školy prošpikované špičkovými florbalovými individualitami z Opavska…

Reprezentovali nás: Krvač, Pospiech, Schoppik, Kutlák, Vavrečka, Beníšek, Novák, Stareczek, Srek, Hoblík, Kurka…děkujeme!!!